BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - Peter Magurský

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

BB FM rádio Dance Weekend | 22:00 - 23:59
v kategórii: Ľudia

Peter Magurský Popoludnie s BB FM

Peťo je rozhlasový moderátor, hokejový komentátor, vyštudovaný herec, bývalý hokejista, niekdajší bystrický maskot Baran a hlavne celoživotne srdcom Banskobystričan.

Mikrofón je nielen jeho pracovný nástroj, ale aj neodmysliteľný priateľ, ktorý Peťa sprevádza celým jeho profesijným životom. Zoznámil sa s ním už na strednej škole, no až pri komentovaní hokejových zápasov pochopili, že sú pre seba stvorení. Mikrofón bol pri tom, keď Peťo tvoril reportáže pre videokanál Bystrica SiTy, keď moderoval podujatia a mali už spolu tú česť aj v dabingu. Aktuálne sa stretávajú takmer denne, keďže Peťo pôsobí už druhý rok ako moderátor v Slovenskom rozhlase. Keďže mikrofón už Peťa dobre pozná, tak vie, že ho poteší, keď dostane priestor jeho rozhlasová tvorivosťa zároveň jeho športové komentátorské tempo, a tak doviedol tento hlas aj do rádia BB FM. Peťo okrem metalu počúva všetko – od rapu cez pop a oldiesky až po ľudovky, hlavne nech to má energiu, ktorú bude rád odovzdávať Vám, našim poslucháčom !

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.