BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - Novinky

Radi snívate? Chcete snívať? Chcete tancovať? Ak ste na všetky tri otázky odpovedali slovkom ÁNO, potom Vám nič nebráni v tom, aby ste prišli do Divadla Štúdio tanca a vychutnali si neobyčajne krásne predstavenie SEN.

Občianske združenie Psychiatria nie je na hlavu zverejňuje príbehy ľudí s psychickými ťažkosťami, robí rozhovory so zaujímavými hosťami, diskutuje o filmoch, v ktorých sú zobrazované psychické poruchy. Tvorí informačné videá o psychickom zdraví a v spolupráci s odborníkmi pripravuje live stream diskusie na sociálnych sieťach. Organizuje podujatia pre verejnosť a komunitné stretnutia. A je toho ešte oveľa viac.

Koncept „menej je viac“ v preklade znamená odstraňovanie zlozvykov a uvoľnenie sa do prirodzenej krásy. Tvárová joga je forma vzdelávania, ale aj spôsob omladiť svoju tvár a zbaviť sa vrások bez invazívnych zákrokov. 

Pozvanie do BB FM rádia prijala jedna z najvýznamnejších osobností slovenského basketbalu a aktuálne trénerka basketbalistiek Slávia Banská Bystrica, Zuzana Žirková.

Strana 1 z 72