BB FM rádio | 94.7 | 100.3 | Banská Bystrica - Päť minút štvorcových (AstonReal)

Päť minút štvorcových - relácia o realitách so spoločnosťou AstonReal

Počúvajte každý pondelok, stredu a piatok (o 9:45 v premiére a o 13:45 v repríze) reláciu s odborníkmi, ktorí ponúkajú komplexný servis v oblasti realít na našom trhu. Od kúpy, predaja, sprostredkovania, až po tie najmenšie detaily, ktoré Vás zbavia zbytočných starostí. Juraj Astaloš ako majiteľ realitnej kancelárie AstonReal spolu so svojími kolegami prinesú vám, poslucháčom BB FM rádia, množstvo cenných informácií, rád a skúseností k nezaplateniu. Počúvajte reláciu "5 minút štvorcových" 3x v premiére každý týždeň a neprekvapí Vás žiadna nepríjemná nástraha vo svete nehnuteľností.

Ak Vám ušla ktorákoľvek z doteraz odvysielaných častí, vypočuť si ich môžete práve na tejto podstránke.

V prípade, že Vás zaujíma problém, prípadne situácia, ktorej sme sa vo vysielaní nevenovali, neváhajte osloviť našich stálych hostí na nasledovných kontaktoch:


Ing. Juraj Astaloš
- konateľ spoločnosti AstonReal, tel.: 0911 599 700, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


Peter Schmidt
 - realitný maklér AstonReal, tel.: 0948 121 484, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.