BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - Päť minút o počítačoch (BigON)

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

Štefan Ištok Hity z pásky (R) | 20:30 - 21:30

Päť minút o počítačoch - relácia o informačných technológiách so spoločnosťou BigON

Počúvajte každý utorok a štvrtok (o 9:30 v premiére a o 14:15 v repríze) reláciu s odborníkmi, ktorí Vám pomôžu s nákupom alebo servisom výpočtovej techniky, počítačov a príslušenstva. Partnerom relácie je spoločnosť BigON, ktorá sa zaoberá predajom repasovaných značkových počítačov priamo od výrobcov. Majiteľ spoločnosti, Ing. Milan Staník, ako stály hosť relácie, vás oboznámi s výhodami repasovanej techniky a poradí, ako si vyberať počítač a príslušenstvo. V relácii sa však dozviete z oblasti IT oveľa viac, preto počúvajte "5 minút o počítačoch" 2x v premiére každý týždeň a budete v obraze (trebárs aj na novom LCD monitore) :)

Ak Vám ušla ktorákoľvek z doteraz odvysielaných častí, vypočuť si ich môžete práve na tejto podstránke.

V prípade, že Vás zaujíma problém, prípadne situácia, ktorej sme sa vo vysielaní nevenovali, neváhajte osloviť spoločnosť BigON na nasledovných kontaktoch:


tel.: ( +421) 048/ 399 60 30, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.