BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - Päť minút v Eurách (Brokeria)

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

BB FM rádio Diskoguľa 90 | 21:00 - 22:00

Päť minút v Eurách - relácia o financiách so spoločnosťou Brokeria

Počúvajte každý pondelok, stredu a piatok (o 9:30 v premiére a o 13:30 v repríze) reláciu s odborníkmi, ktorí ponúkajú komplexný prístup - teda všetky finančné produkty na jednom mieste. Arnold Gross a Daniel Demeter svojou niekoľkoročnou činnosťou dokázali, že vedia pre klientov priniesť to najlepšie riešenie a teraz ponúkajú svoje hodnotné skúsenosti a znalosti vám, poslucháčom BB FM rádia. V rámci služieb ponúkajú profesionálny prístup a maximálnu ústretovosť voči vám, vašim možnostiam a potrebám.

Ak Vám ušla ktorákoľvek z doteraz odvysielaných častí, vypočuť si ich môžete práve na tejto podstránke.

V prípade, že Vás zaujíma problém, prípadne situácia, ktorej sme sa vo vysielaní nevenovali, neváhajte pánov osloviť na nasledovných kontaktoch:


Arnold Gross
- regionálny riaditeľ Brokeria a.s., tel.: 0910302991, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


Daniel Demeter
- oblastný riaditeľ Brokeria a.s., tel.: 0915522152, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.