BB FM rádio | 94.7 | 100.3 | Banská Bystrica - Reklama

Reklama v BB FM rádiu

Sme tu presne pre Vás, ak potrebujete adresne osloviť Vašich súčasných, prípadne potenciálnych klientov priamo v Banskej Bystrici, vo Zvolene, Detve, na Sliači alebo na Donovaloch. Reklama v BB FM rádiu je naozaj efektívna - umožňuje Vám spropagovať Vašu firmu, ponúkané služby, akciu, či špeciálne zľavy.

Z našej ponuky reklamných produktov si určite vyberiete to svoje:

 • REKLAMNÝ SPOT
 • REKLAMNÝ ROZHOVOR
 • SPONZORING RUBRIKY (počasie / dopravný servis)
 • VLASTNÁ RELÁCIA
 • SÚŤAŽ

 

Reklamu v rádiu si odteraz môže dovoliť naozaj každý. 

Reklama v BB FM rádiu je konečne dostupná aj pre regionálnych podnikateľov a lokálne firmy. V porovnaní s celoplošnými stanicami Vám vieme ponúknuť reklamný priestor za zlomkovú cenu. Atraktívnou formou oslovíte cielene svojich klientov v regióne, kde prirodzene pôsobíte. Staňte sa súčasťou vysielania nového regionálneho BB FM rádia, dajte o sebe vedieť novou a originálnou formou, nech o Vás vedia všetci.

Naše obchodné oddelenie Vám obratom vypracuje cenovú ponuku. Spolu s Vami odkonzultujeme a navrhneme kampaň tak, aby naplnila Vaše predstavy a očakávania. Neváhajte nás kontaktovať mailom (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.) alebo telefonicky (0904 485 314).

 

 • Každý deň počúva rádio viac ako 2,5 milióna ľudí (57,3% populácie).
 • V priemere každý občan Slovenskej republiky počúva denne rádio dve hodiny.
 • Každý poslucháč počúva rádio priemerne tri hodiny a 30 minút. (zdroj: prieskum MEDIAN SK)

 

Rádio je s Vami na každom kroku. A to aj vďaka jeho jednoduchej dostupnosti - je našim spoločníkom od rána do večera, doma, v práci, pri jazde autom, pri športovaní alebo aj vtedy, keď len oddychujeme. Reklama, obzvlášť v REGIONÁLNOM rádiu, zásadným spôsobom ovplyvňuje nákupné rozhodnutia a správanie sa klientov pred nákupom. Rádio totiž oslovuje spotrebiteľov doma pred cestou na nákup, prípadne počas jazdy v aute. Využite tieto benefity a kontaktujte nás ešte dnes. Radi Vám pomôžeme s Vašou prezentáciou.

 

Prečo mať reklamu v BB FM rádiu?

Pozrite si 5 najdôležitejších dôvodov.
 1. Dosah - dostupnosť signálom: 160 tisíc obyvateľov.

 2. Poslucháč regionálneho rádia je vnímavý voči informáciám, ktoré v rádiu počuje. Aj reklamu častokrát nevníma ako reklamu, ale ako informáciu, ktorá je pre neho podstatná, zaujímavá a môže sa na základe nej rozhodovať.

 3. Regionálne rádio svojim pôsobením na danom území otvára možnosti kvalitnejších a hlbších prienikov k spotrebiteľom.

 4. Motív poslucháča počúvať regionálne rádio je náučno-informačný. Vysielanie „jeho“ rádia sa ho priamo a konkrétne dotýka, preto mu venuje náležitú pozornosť – a to aj v prípade reklám.

 5. BB FM rádio zrealizovalo masívnu kampaň súvisiacu s oboznámením poslucháčov o vzniku nového regionálneho rádia. Spolu so štartom rádia sa v uliciach Banskej Bystrice objavili billboardy a citylighty doplnené intenzívnou online kampaňou. Vďaka tejto propagácii je zabezpečený zvýšený záujem poslucháčov o nové, regionálne BB FM rádio.

 

Platená politická reklama v BB FM rádiu

Kontakty

Objednajte si reklamu v BB FM rádiu

 

Telefón: 0904 485 314 | E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.