BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - OZ Pomáhame srdcom pripraví pre Banskobystričanov literárne podujatie. O Čítaní srdcom viac prezradil v BB FM rádiu Anton Minárik

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

Kevin Popoludnie s BB FM | 13:00 - 17:30

OZ Pomáhame srdcom pripraví pre Banskobystričanov literárne podujatie. O Čítaní srdcom viac prezradil v BB FM rádiu Anton Minárik

Uverejnené marec 30, 2022

Do štúdia BB FM rádia nedávno zavítal ďalší hosť, ktorý našich poslucháčov pozval na jedno milé podujatie, ktoré sa uskutoční už čoskoro v banskobystrickom nákupnom centre.

Čítanie srdcom je podujatie určené pre rodiny s deťmi i dospelých, ktorí majú radi detské príbehy. Naživo sa budú počas dvoch hodín v známom kníhkupectve čítať príbehy z troch detských knižiek, pričom cieľom tohto celého je dobrá vec. Kto bude jednotlivé rozprávky čítať a čo ďalšie na tomto podujatí môžete zažiť a spoznať, predstavil v Popoludní s BB FM jeden z organizátorov podujatia, Anton Minárik z OZ Pomáhame srdcom.

Záznam z rozhovoru si môžete vypočuť v našom archíve:

 

Popoludnie s BB FM nájdete aj na podcastových službách - Spotify | Apple Podcasts | Google Podcasts | RSS

 

 

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.