BB FM rádio | 94.7 | 100.3 | Banská Bystrica - BB FM Dopamín talkshow – novinka v banskobystrickom éteri

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

BB FM rádio Hudobný blok | 17:30 - 23:00

BB FM Dopamín talkshow – novinka v banskobystrickom éteri

Uverejnené marec 19, 2024

Banskobystrické lokálne BB FM rádio, ktoré vysiela už viac než tri roky, prichádza s novou odľahčenou talkshow so zaujímavými hosťami. Moderátori Martina Comisso a Dominik Slavkovský budú v premiére vždy v piatok po 17.30 h hostiť vo svojej BB FM Dopamín talkshow jedného zaujímavého hosťa, ktorého si „podajú“ z rôznych strán. A ako z názvu vyplýva, na piatkový večer sa budú snažiť v poslucháčoch zaktivovať jeden z hormónov šťastia a motivácie, a začať tak víkend naplno.

„V BB FM Dopamín talkshow nadväzujeme na naše dlhodobo bežiace rozhovorové formáty ich posunom do odľahčenej a uvoľnenej podoby. K tej prispieva aj kombinácia moderátorov, v ktorej spájame za mikrofónom ostrieľanú Martinu Comisso s najnovšou posilou nášho rádia Dominikom Slavkovským. Toto spojenie už v posledných mesiacoch veľmi dobre funguje v Ráne s BB FM a samo o sebe neraz prináša vtipné momenty. Tentokrát však budú aj pod dohľadom kamier,“ približuje programový a hudobný riaditeľ BB FM rádia Filip Roháček.

Kamery nepribudli v štúdiu BB FM rádia náhodou. Okrem vysielania vybranej časti rozhovorov priamo vo vysielaní BB FM rádia v piatok podvečer, ale aj v repríze v sobotu po 11-tej či nedeľu po 20-tej, bude vždy dostupná aj rozšírená podcastová verzia. A to nielen v audio podobe prostredníctvom služieb Spotify či Apple Podcasts, ale aj vo forme videozáznamu na Youtube kanáli BB FM rádia.

„Vo vysielaní BB FM rádia čaká na poslucháčov hodinka plná vstupov s tým najlepším z našich rozhovorov. Do podcastovej a video verzie sa toho ale zmestí omnoho viac. Ukázali to už naše pilotné časti. S niektorými hosťami by sa dalo rozprávať donekonečna a stále by bolo o čom,“ hovorí moderátorka Martina Comisso.

„Hostí sa snažíme vyberať tak, aby sme aj našim poslucháčom trochu rozšírili obzory a predstavili zaujímavých ľudí z rozličných oblastí. Či už to budú herci, speváci, športovci, influenceri alebo aj politici. Budeme sa pýtať na ich život, na čo sú hrdí, na čo možno práve nie, ale čo ich rovnako definuje,“ doplnil spolumoderátor talkshow Dominik Slavkovský.

Medzi prvými hosťami BB FM Dopamín talkshow budú napríklad bývalý hokejista a teraz hokejový tréner Tomáš Surový, Miroslava Hriňáková známa z televíznej šou Ruža pre nevestu či úspešná banskobystrická podnikateľka s módou a influencerka Monika Nemčoková.

Prvú premiérovú BB FM Dopamín talkshow si budú môcť poslucháči vypočuť už v piatok, 22. marca po 17.30 h vo vysielaní BB FM rádia a následne aj v spomínaných podcastových službách.

BB FM rádio vysiela v regióne Banskej Bystrice na frekvencii 94,7 MHz z vysielača nad obcou Horné Pršany, ktorú dopĺňa aj frekvencia 100,3 MHz v centre mesta. Výstupy zo svojho vysielania publikuje aj na webe bbfm.sk.

BB FM 94.7 | 100.3 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.