BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - BB FM rádio hľadá nové hlasy v konkurze

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

Kevin Popoludnie s BB FM | 13:00 - 17:30

BB FM rádio hľadá nové hlasy v konkurze

Uverejnené november 08, 2022

Presne pred dvomi rokmi realizovalo banskobystrické BB FM rádio svoj prvý konkurz na moderátorov. Tím, ktorý z neho vzišiel, potom na konci februára 2021 postupne spustil na frekvencii 94,7 MHz vysielanie lokálneho rádia pre mesto Banská Bystrica a jeho okolie.

Moderátori, spravodajci a redaktori odvtedy denne prinášajú aktuálne informácie o dianí v regióne, ale aj zaujímavosti a rozhovory so zaujímavými hosťami či špeciálne hudobné relácie.

„Už v úvode sme avizovali, že chceme byť aj miestom, kde budú môcť mladí ľudia naberať svoje skúsenosti a sme hrdí, že viacerí z nich sa dnes už za svojou kariérou posunuli ďalej. Našim cieľom je naďalej vyhľadávať zaujímavé hlasy regiónu a zapojiť ich do prípravy vysielania. Navyše, našou ambíciou je aj ďalší rozvoj a skvalitňovanie obsahu, čo si v tejto chvíli vyžaduje personálne posilnenie našej redakcie,“ približuje programový riaditeľ BB FM rádia Filip Roháček.

„Za viac než rok a pol vysielania sme v meste vybudovali značku, ktorú podľa nedávneho prieskumu agentúry AKO, pozná už takmer 62% Banskobystričanov a pre mnohých z nich je dennou súčasťou ich životov. Duchom mestské komerčné rádio do mesta pod Urpínom patrí a získalo si svojho poslucháča. Keďže naše bystrické rádio nechce zaostávať za ničím dôležitým v našom meste veríme, že náš tím rozšírime o ďalších šikovných spolupracovníkov, ktorí budú žiť našim mestom,“ doplnil prevádzkový riaditeľ BB FM rádia Peter Jarkovský.

BB FM rádio tak vyhlásilo konkurz na pozície moderátorov prúdového ako aj spravodajského vysielania a tiež externých redaktorov na prípravu reportáží.

Uchádzači by okrem mikrofonického hlasu, mali mať napríklad aj všeobecný prehľad o spoločenskom či politickom dianí, a to aj priamo v rámci regiónu.

Záujemcovia sa môžu do konkurzu zapojiť prostredníctvom zverejneného inzerátu, kde nájdu aj všetky ďalšie informácie, do 20. novembra 2022.

 

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.