BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - Centrum Múdre sovy vzdeláva deti aj dospelých už 7 rokov. V BB FM rádiu ho predstavila jeho zakladateľka, Katarína Lahová

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

BB FM rádio Hudobný blok | 00:00 - 06:00

Centrum Múdre sovy vzdeláva deti aj dospelých už 7 rokov. V BB FM rádiu ho predstavila jeho zakladateľka, Katarína Lahová

Uverejnené august 23, 2022

Vzdelávacie centrum Múdre sovy Banskobystričania poznajú veľmi dobre. A ak nie, tak teraz majú jedinečnú možnosť ho spoznať.

Cieľom centra Múdre sovy je už sedem rokov vytvárať príjemný a podnetný priestor, kde môžu rodičia so svojimi deťmi zmysluplne tráviť voľný čas a zároveň sa aj naučiť niečo nové. Bohatá ponuka programov myslí na vzdelávanie malých i veľkých, napríklad pri príprave do školy alebo aj pri osamostatňovaní detí.

Hlavou a aj srdcom centra je Katarína Lahová, ktorá centrum Múdre sovy založila a vedie v ňom kurzy Herňa Montessori s rodičom či tiež kurz Parent Effectiveness Training. Nedávno navštívila aj štúdio BB FM rádia, kde poslucháčom o svojej práci a poslaní centra Múdre sovy prezradila viac.

Záznam z rozhovoru si môžete vypočuť v našom archíve:

Popoludnie s BB FM nájdete aj na podcastových službách - Spotify | Apple Podcasts | Google Podcasts | RSS

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.