BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - Dávid Bílek predstavil novú skladbu Blízko

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

BB FM rádio Hudobný blok | 00:00 - 06:00

Dávid Bílek predstavil novú skladbu Blízko

Uverejnené január 27, 2023

Banskobystričan Dávid Bílek prostredníctvom svojej novinky Blízko iste pohladí dušu všetkým milovníkom romantiky. Talentovaný gitarista vydal novú skladbu 24. januára.

Okrem zaľúbenej novinky nenechal na náhodu ani produkciu, o video sa postaral tím Produkce Beze Strachu. Kombinácia speváka a mladej Noemi Nemčekovej, ktorá v klipe znázorňuje jeho vysnenú a nemenej kučeravú polovičku, stojí nielen za vypočutie ale aj vzhliadnutie.

„Priatelia, pesnička Blízko je vonku, veľmi sa z toho teším. Teším sa aj na vaše reakcie, je to prvá pesnička v tomto roku,“ uvádza Dávid na svojom Instagrame. Ten má na svojom konte už aj EP Spoza Stola, Pt. 1 z roku 2020 a album 11:11, ktorý vyšiel o rok neskôr.

Účastník viacerých televíznych talentových súťaží tak otvára svoj rok 2023 asi najprofesionálnejším singlom doposiaľ. Dávid v komentári pod videom uvádza, že táto pieseň je iba začiatkom. Nechajme sa teda prekvapiť. A skladbu môžete samozrejme započuť aj z éteru BB FM rádia.

BB FM 94.7 | 100.3 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.