BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - Dni mesta Banská Bystrica s heslom "Zaži Bystricu" už onedlho odštartujú Banskobystrické kultúrne leto

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

BB FM rádio Hudobný blok | 00:00 - 06:00

Dni mesta Banská Bystrica s heslom "Zaži Bystricu" už onedlho odštartujú Banskobystrické kultúrne leto

Uverejnené jún 04, 2022

Prípravy na tohtoročné Dni mesta vrcholia. V dňoch 16. až 19. júna bude Banská Bystrica žiť kultúrou doslova na každom kroku.

Hlavný program bude spojený s jednou z najkrajších ulíc Banskej Bystrice, v ktorej vynikne spev, tanec, hudba, ale aj divadlo. Tento rok budú Banskobystričania objavovať Národnú. V rozhovore so Zuzanou Chrenkovou Srncovou z oddelenia kultúry mesta Banská Bystrica sa dozviete o sprievodných podujatiach, a tiež o tom, že počas týchto dní nebude chýbať bohatý kultúrny program, ktorý bude prebiehať v rôznych kútoch nášho krásneho mesta. Reportáž pripravila Veronika Samborská a Vy si ju môžete vypočuť z nášho archívu:

 

Popoludnie s BB FM nájdete aj na podcastových službách - Spotify | Apple Podcasts | Google Podcasts | RSS

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.