BB FM rádio | 94.7 | 100.3 | Banská Bystrica - Eva Mazancová plánuje zbaliť tri deti a manžela a vydať sa na Cestu hrdinov SNP

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

BB FM rádio Hudobný blok | 00:00 - 06:00

Eva Mazancová plánuje zbaliť tri deti a manžela a vydať sa na Cestu hrdinov SNP

Uverejnené máj 19, 2021

Eva Mazancová plánuje ide s manželom a deťmi na túru dlhú 770 kilometrov. V najbližších mesiacoch plánujú postupne prejsť celú Cestu hrdinov SNP. Od východu až na západ Slovenska, často naprieč divokou prírodou.

V rozhovore so Silvestrom Roštárom prezradila aj to, ako bude jej trasa vyzerať a či sa dá Cesta hrdinov SNP zvládnuť aj s tromi malými deťmi. V rozhovore sa dozviete napríklad aj to, čo všetko si na takú dlhú trasu treba zbaliť. 

Sledovanie ich cesty ale týmto rozhovorom nekončí. Z éteru BB FM rádia budeme ich cestu pozorne sledovať a pravidelne sa s touto odvážnou rodinou spojíme vo vysielaní. Napokon, sami plánujú svoju cestu zachytiť vo filmovej podobe. Tento projekt pritom môžete podporiť aj vy.

Záznam rozhovoru v éteri BB FM rádia si teraz môžete vypočuť online.

BB FM 94.7 | 100.3 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.