BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - Kniha Alici Frühwaldovej "O koľko lásky som prišla" je smutným, ale silným príbehom jej rodiny

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

Štefan Ištok Hity z pásky (R) | 20:30 - 21:30

Kniha Alici Frühwaldovej "O koľko lásky som prišla" je smutným, ale silným príbehom jej rodiny

Uverejnené máj 12, 2022

Pred pár dňami sme oslávili Den víťazstva nad fašizmom, ale téma extrémizmu, intolerancie a vojny je, žiaľ, aktuálna aj dnes. 

V BB FM rádiu sme sa rozprávali s mimoriadne silnou ženou, ktorá v sebe nesie neskutočné množstvo pozitívnej energie aj napriek tomu, aký príbeh sa v jej živote odohral. Alica Frühwaldová je významnou osobnosťou Banskej Bystrice a svoju knihu "O koľko lásky som prišla", ktorej druhé vydanie je aktuálne k dispozícii vo všetkých dobrých kníhkupectvách, nám nedávno prišla predstaviť aj do nášho rádia. Ak ste si nestihli vypočuť reportáž Veroniky Samborskej, môžete to rýchlo napraviť. Celý záznam je už v našom archíve:

 

 

Popoludnie s BB FM nájdete aj na podcastových službách - Spotify | Apple Podcasts | Google Podcasts | RSS

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.