BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - Marianna Alfa Pejková študovala v Banskej Bystrici, no hneď po maturite si obula túlavé topánky a prerazila vo svete gastronómie nielen v Amerike

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

BB FM rádio Hudobný blok | 19:00 - 23:59

Marianna Alfa Pejková študovala v Banskej Bystrici, no hneď po maturite si obula túlavé topánky a prerazila vo svete gastronómie nielen v Amerike

Uverejnené august 02, 2022

 

Ako opatrovateľka sa starala o deti v Anglicku. Neskôr Anglicko vymenila za Ameriku a za veľkou mlákou sa z opatrovateľky, čašníčky a barmanky vypracovala na Viceprezidentku jedál a nápojov.

Najmä vďaka svojej cieľavedomosti a pracovitosti pracovala vo Washingtone, New Yorku, San Franciscu, Londýne. A tiež vďaka skúsenostiam, bola vyslaná do Bostonu, Singapuru, či Paríža, aby reštauráciám priniesla nový koncept alebo vylepšila ten pôvodný. V rôznych kútoch sveta otvorila 14 nových reštaurácií a naraz prevádzkovala neuveriteľných 9 reštaurácií. Okolo štyridsiatky však prišiel zlom. Ktorým smerom sa život usmievavej a vždy pozitívne naladenej Marianny Alfa Pejkovej posunul, sa dozviete v reportáži Veroniky Samborskej, ktorú nájdete v našom archíve:

 

  

Popoludnie s BB FM nájdete aj na podcastových službách - Spotify | Apple Podcasts | Google Podcasts | RSS

 

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.