BB FM rádio | 94.7 | 100.3 | Banská Bystrica - Martin Vetrák a Matej Vaník v BB FM rádiu odpremiérovali skladbu Anjelská

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

BB FM rádio Hudobný blok | 17:30 - 23:00

Martin Vetrák a Matej Vaník v BB FM rádiu odpremiérovali skladbu Anjelská

Uverejnené marec 18, 2021

Meno speváka z Horehronia Martina Vetráka je už dobre známe nielen fanúšikom dobrej hudby, ale vďaka účasti v talentovej show aj širokej verejnosti.

Hudba ho spojila aj s Matejom Vaníkom, ktorý je zas známy ako člen pop operného tria La Gioia. Matej spolupracoval na Martinovom prvom albume, ale zároveň spolu čerstvo pripravili a naspievali aj novú skladbu pod názvom Anjelská. Tú spoločne odpremiérovali v našom Popoludní s BB FM. Aj túto skladbu budete môcť už teraz počuť z nášho éteru pravidelne. V rozhovore s Terezou Šustekovou však hovorili aj o tom, čo ich baví, napĺňa a aktuálne zamestnáva. Prezradili viac o svojich začiatkoch i plánoch. Ak ste ich rozhovor nestihli naživo, vypočuť si ho môžete na našom webe.

BB FM 94.7 | 100.3 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.