BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - Metalisti opäť pomôžu: Angelus Fest privíta ČAD aj domácich Pyopoesy, v štúdiu BB FM rádia bol organizátor Vlado Lauko

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

BB FM rádio Hudobný blok | 00:00 - 06:00

Metalisti opäť pomôžu: Angelus Fest privíta ČAD aj domácich Pyopoesy, v štúdiu BB FM rádia bol organizátor Vlado Lauko

Uverejnené jún 06, 2022

Ste rockerom či metalistom telom i dušou a radi pomáhate iným? Podujatie, ktoré spája dobré s užitočným (a naopak) sa opäť bude konať v banskobystrickom amfiteátri.

Angelus Fest, jeho návštevníci a organizátori už na svojom prvom ročníku dokázali vyzbierať peknú sumu takmer 4-tisíc eur, ktorá bola venovaná na dobrú vec (vyzbierané peniažky vtedy putovali pre OZ Onkológia BB). No keďže pomáhať treba stále, aj tento rok sa najväčšie metalové podujatie v banskobystrickom regióne uskutoční nielen pod zámienkou zábavy, ale hlavne pomoci.

Na druhom ročníku festivalu vystúpia kapely ako ČAD, Lunatic Gods či domáci Pyopoesy a ďalšie hudobné telesá, a vy môžete byť už 11. júna pri tom.

Výťažok zo vstupného organizátori tento rok venujú OZ Svetielko nádeje, konkrétne na realizáciu projektu Nový priestor pre nádej, cez ktorý OZ pomáha zabezpečiť dispozičné úpravy a potrebné zariadenie pacientskych izieb a spoločných priestorov, ako je detská herňa priamo na onkologickom oddelení.

Za tím organizátorov Angelus Festu prišiel nedávno na návštevu do štúdia BB FM Vlado Lauko. Ten prezradil nielen, na čo všetko sa môžu návštevníci jednodňového festivalu tešiť, ale aj ďalšie zaujímavosti zo zákulisia jeho príprav. Najviac však prezradil o pomoci a benefičnom charaktere podujatia.

Viac sa dozviete z rozhovoru v našom archíve: 

Popoludnie s BB FM nájdete aj na podcastových službách - Spotify | Apple Podcasts | Google Podcasts | RSS

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.