BB FM rádio | 94.7 | 100.3 | Banská Bystrica - Najznámejší cestovateľ na Pionieri Marek Slobodník v BB FM rádiu

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

BB FM rádio Hudobný blok | 00:00 - 06:00

Najznámejší cestovateľ na Pionieri Marek Slobodník v BB FM rádiu

Uverejnené apríl 13, 2021

Azda najznámejší cestovateľ z Banskej Bystrice Marek Slobodník zavítal do štúdia BB FM rádia, takmer by aj doletel, keby mal na Karlove vhodnú pristávaciu dráhu.

Nie však lietanie, ale jazda na motocykli Jawa Pionier naprieč celým svetom ho preslávila. S partiou na týchto legendárnych motocykloch prešli Afriku a spolu so "žltým cirkusom" partie fanúšikov trabantov českého režiséra Dana Přibáňa aj Južnú Ameriku, Austráliu či Áziu. Z ich ciest vznikli úspešné dokumentárne filmy, ale jedna vec je na ne pozerať v televízii či kine, druhá si ich odžiť na roztrasenej malej motorke. O svojich zážitkoch i plánoch rozprával Marek Slobodník v éteri BB FM rádia v rozhovore s Peťom Magurským. Ak ste ich rozhovor nestihli naživo, vypočuť si ho môžete na našom webe.

BB FM 94.7 | 100.3 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.