BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - O hudbe aj o tom, čo ho priviedlo žiť do Banskej Bystrice, prezradil v BB FM rádiu Lukáš Adamec

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

BB FM rádio Hudobný blok | 19:00 - 23:59

O hudbe aj o tom, čo ho priviedlo žiť do Banskej Bystrice, prezradil v BB FM rádiu Lukáš Adamec

Uverejnené jún 23, 2022

V posledných týždňoch môžete speváka Lukáša Adamca v okolí Banskej Bystrice stretávať akosi častejšie. Zaujíma vás prečo? Informáciu od neho zisťovala v štúdiu BB FM rádia naša Karolína.

Predstavovať ho netreba – na konte má niekoľko rádiových hitov, ktoré poznáte aj z frekvencie 94.7 MHz, vyhral spevácku súťaž SuperStar a etabloval sa nielen v hudobnom šoubiznise, ale pričuchol aj k účinkovaniu v muzikáloch.

Už je to pár mesiacov, čo Lukáš Adamec vydal svoj nový štúdiový album Na lepšie časy, z ktorého predstavil dva veľké hity. Teraz k nim pridal ďalší singel s názvom Áno, rozumiem, o ktorom tiež poslucháčom BB FM rádia prezradil viac. Nielen o tom ale bola reč v nedávnom Popoludní s Karolínou Piliarovou.

Lukáš prezradil aj to, čo ho do Banskej Bystrice priviedlo, koľko sa tu zdrží, to, kde ho budete môcť najbližšie vidieť naživo hra a veľa ďalšieho.

Viac sa dozviete v rozhovore v našom archíve:

 

Popoludnie s BB FM nájdete aj na podcastových službách - Spotify | Apple Podcasts | Google Podcasts | RSS

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.