BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - Pivná míľa sa vracia do banskobystrických podnikov

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

Kevin Popoludnie s BB FM | 13:00 - 17:30

Pivná míľa sa vracia do banskobystrických podnikov

Uverejnené november 18, 2022

Pivná míľa vypukne 19. novembra po celom našom meste. Naša Tereza zašla za organizátormi Erikom Oslancom a Simonom Barthom, ktorí jej prezradili viac o tejto akcii.

V reportáži odznejú odpovede aj na to prečo takéto podujatie v našom meste vzniklo a čo je jeho cieľom. Dozviete sa ako prebieha Pivná míľa a čo na ňu potrebujete resp. nepotrebujete.

Účastníci si v rámci Pivnej míle budú môcť prezrieť zaujímavé prevádzky  celého mesta a vychutnať rôzne pivá či už domácich, ale aj cezpoľných  značiek. Ako býva zvykom, podujatie odštartuje v sobotu o 12.00 h, pričom pivné karty budú k dispozícii v štartovacích prevádzkach v mestských častiach: Sásová, Fončorda, Radvaň, Podlavice, Centrum.

Zostáva len dodať - pite s rozumom, zodpovedne a najmä, až od 18 rokov.

Rozhovory a reportáže z vysielania BB FM rádia nájdete aj na podcastových službách - Spotify | Apple Podcasts | Google Podcasts | RSS

 

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.