BB FM rádio | 94.7 | 100.3 | Banská Bystrica - Poznáte Barborskú cestu? O čom je, nám prišiel do rádia porozprávať Roman Neradný

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

Tereza & Kevin Ráno s BB FM | 06:00 - 10:00

Poznáte Barborskú cestu? O čom je, nám prišiel do rádia porozprávať Roman Neradný

Uverejnené júl 15, 2021

Zlato, striebro a meď boli oddávna považované za symbol bohatstva a moci. Barborská cesta vedie cez miesta, kde v minulosti prebiehala ťažba týchto rúd.

Prejdite sa bývalými najväčšími stredoslovenskými banskými mestami - Banskou Bystricou, Kremnicou, Banskou Štiavnicou a ďalšími mestečkami a dedinkami a zaspomínajte si na ich dávnu slávu a silu. Barborská cesta je o púti, o turistike, o spoznávaní histórie banských miest, ale aj o spoznaní samého seba. Môže sa na ňu vydať každý, bez rozdielu veku, pohlavia, vierovyznania či spoločenského postavenia. O tom, cez aké etapy cesta vedie a tiež, aká je dlhá a čo všetko sa na nej dá zažiť, si môžete vypočuť v zázname rozhovoru Terezy Šustekovej, ktorá sa rozprávala s Romanom Neradným.

BB FM 94.7 | 100.3 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.