BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - Šport s Radom Blaškom: Rozhovor s trénerom futbalovej Dukly Michalom Ščasným a marketingovým riaditeľom Romanom Grešom

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

Kevin Popoludnie s BB FM | 13:00 - 17:30

Šport s Radom Blaškom: Rozhovor s trénerom futbalovej Dukly Michalom Ščasným a marketingovým riaditeľom Romanom Grešom

Uverejnené október 28, 2022

Futbalistov MFK Dukla Banská Bystrica čaká v nedeľu 30. októbra o 18.00 h šláger najvyššej slovenskej súťaže proti Dunajskej Strede.

Náš športový redaktor Rado Blaško si pri tejto príležitosti pozval do štúdia BB FM rádia trénera banskobystrických futbalistov Michala Ščasného. Reč bola o doterajších výkonoch v sezóne, najbližšom zápase či mládeži. Tréner Dukly takisto povedal, ako sa mu v Banskej Bystrici žije. Ďalším respondentom bol marketingový riaditeľ klubu Roman Grešo, ktorý predstavil aktivity futbalovej Dukly smerom k fanúšikom.

Prinášame vám záznam rozhovoru, ktorý je doplnený aj o to, čo sa do vysielania nezmestilo. Záznam si môžete vypočuť v našom archíve:

 

 

Popoludnie s BB FM nájdete aj na podcastových službách - Spotify | Apple Podcasts | Google Podcasts | RSS

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.