BB FM rádio | 94.7 | 100.3 | Banská Bystrica - Šport s Radom Blaškom: S Jurajom Kovalom o basketbalovej Slávii a ambíciách Bystrických púm v tejto sezóne

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

BB FM rádio Hudobný blok | 00:00 - 06:00

Šport s Radom Blaškom: S Jurajom Kovalom o basketbalovej Slávii a ambíciách Bystrických púm v tejto sezóne

Uverejnené október 04, 2022

Náš športový redaktor Rado Blaško ešte pred sezónou 2022/2023 v štúdiu BB FM rádia vyspovedal Juraja Kovala, prezidenta basketbalového klubu Slávia Banská Bystrica.

Juraj Koval poslucháčom BB FM rádia porozprával o novej identite banskobystrického ženského basketbalového klubu, práci s mládežou, podmienkach, profesionalizácii klubu Slávia Banská Bystrica či ambíciách Bystrických púm v aktuálnej sezóne slovenskej extraligy a Eurocupu.

Európska premiéra čaká naše basketbalistky už vo štvrtok 6. októbra o 19.00 h v športovej hale na Štiavničkách. Samozrejme, všetci fanúšikovia sú na zápas proti súperovi z gréckych Atén srdečne pozvaní.

Viac sa dozviete v zostrihu v našom archíve:

BB FM 94.7 | 100.3 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.