BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - V Môlči sa uskutočnia ďalšie napínavé preteky: Tohtoročný Autokros ponúkne nielen jazdy plné adrenalínu

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

BB FM rádio Hudobný blok | 19:00 - 23:59

V Môlči sa uskutočnia ďalšie napínavé preteky: Tohtoročný Autokros ponúkne nielen jazdy plné adrenalínu

Uverejnené máj 24, 2022

Netrvalo to ani rok a medzi jazdcami obľúbené autokrosové podujatie sa opäť vracia na trať do Môlče. Špičkoví pretekári a zaujímavé jazdy plné adrenalínu nebudú tým jediným, čo počas najbližšieho víkendu môžete vidieť na vlastné oči!

Už najbližší víkend si obyvatelia Môlče neďaleko Banskej Bystrice opäť prídu na svoje. Počas dní 28. a 29. mája bude totiž autokrosová dráha patriť tým najlepším jazdcom nielen zo Slovenska, ale aj okolitých krajín. Prečo sa majstrovstvá zóny Strednej Európy oplatí vidieť aj z pohľadu diváka, viac poslucháčom BB FM rádia za tím organizátorov prezradil Ján Pecník v nedávnom Popoludní s Terezou Šustekovou.

Viac sa dozviete z rozhovoru v našom archíve:

Popoludnie s BB FM nájdete aj na podcastových službách - Spotify | Apple Podcasts | Google Podcasts | RSS

 

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.