BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - Vínšpacírka po 2 rokoch opäť v uliciach Banskej Bystrice. O novinkách na podujatí viac v BB FM prezradil Martin Turčan

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

Štefan Ištok Hity z pásky (R) | 20:30 - 21:30

Vínšpacírka po 2 rokoch opäť v uliciach Banskej Bystrice. O novinkách na podujatí viac v BB FM prezradil Martin Turčan

Uverejnené apríl 26, 2022

V poslednú aprílovú sobotu bude najkrajšie námestie opäť v plnej paráde. Najkratšia a najbohatšia vínna cesta na Slovensku odštartuje letnú sezónu v Banskej Bystrici. Návrat do mesta pod Urpínom po dvojročnej neplánovanej prestávke už potvrdili viacerí vinári, ktorí k Vínšpacírke neodmysliteľne patria.

Pri príležitosti blížiacej sa Vínšpacírky do štúdia BB FM rádia zavítal nedávno aj jeden z organizátorov podujatia, Martin Turčan. Viac o tom, čo návštevníci budú môcť ochutnať, zažiť a aj aké novinky si pre nich prichystali, prezradil v rozhovore, ktorého záznam si môžete vypočuť v našom archíve.

Popoludnie s BB FM nájdete aj na podcastových službách - Spotify | Apple Podcasts | Google Podcasts | RSS

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.