BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - Ako Banská Bystrica pomáha odídencom z Ukrajiny? Prezradila Zuzana Úradníčková, koordinátorka Centra materiálnej pomoci BBSK

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

BB FM rádio Hudobný blok | 00:00 - 06:00

Ako Banská Bystrica pomáha odídencom z Ukrajiny? Prezradila Zuzana Úradníčková, koordinátorka Centra materiálnej pomoci BBSK

Uverejnené máj 19, 2022

Centrum materiálnej pomoci (CMP) zriadil Banskobystrický kraj len niekoľko dní po ruskej invázii na Ukrajinu. Funguje nepretržite niekoľko dní v týždni už od marca. A dlho ešte fungovať bude.

Kooradinátorkou krajského CMP je Zuzana Úradníčková, ktorá bola nedávno v Popoludní s BB FM hostkou, kde prezradila viac o tom, ako pomoc odídencom v meste pod Urpínom funguje, komu CMP pomáha a ako môžu pomôcť aj Banskobystričania a Banskobystričanky s ďalšími vecami. 

Viac sa dozviete v rozhovore v našom archíve:

 

Popoludnie s BB FM nájdete aj na podcastových službách - Spotify | Apple Podcasts | Google Podcasts | RSS

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.