BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - Michaela Valicová je kompasom v kariérnom svete, pomáha ľuďom odkryť skrytý potenciál a nájsť správne zameranie na výber štúdia alebo povolania

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

BB FM rádio Hudobný blok | 00:00 - 06:00

Michaela Valicová je kompasom v kariérnom svete, pomáha ľuďom odkryť skrytý potenciál a nájsť správne zameranie na výber štúdia alebo povolania

Uverejnené máj 21, 2022

V týchto dňoch vysokoškoláci končia svoje štúdium a rozmýšľajú, kam sa posunúť ďalej. Mať pri sebe niekoho, kto im na tejto ceste pomôže, je veľkou výhodou.

Michaela Valicová pôsobí už viac ako 9 rokov vo sfére kariérového poradenstva. Nedávno nám v éteri rádia porozprávala o tom, či aj ona mala v detstve svoje vysnívané povolanie. Tiež o tom, ako sa k tomu, aby s hľadaním takéhoto povolania pomáhala druhým, dostala. Ale rozprávala aj o dôležitosti, venovať sa výberu povolania už v rannom detstve. A keďže sa stretáva pri svojom poradenstve s rôznymi klientmi, dozviete sa, prečo ľudia vo vyššom veku prechádzajú fázou, kedy viac nedokážu svoju doterajšiu prácu vykonávať napriek dlhým rokom, ktoré sú už za nimi. 

Rozhovor Veroniky Samborskej s Michaelou Valicovou o tom, že nikdy nie je neskoro, nájsť si vysnívané študijné alebo pracovné zameranie, nájdete v našom archíve:

 

Popoludnie s BB FM nájdete aj na podcastových službách - Spotify | Apple Podcasts | Google Podcasts | RSS

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.