BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - EYOF 2022 – Buďte v dianí s BB FM rádiom

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

BB FM rádio Hudobný blok | 19:00 - 23:59

EYOF 2022 – Buďte v dianí s BB FM rádiom

Uverejnené júl 22, 2022

Historicky najväčšie športové podujatie, aké Banská Bystrica kedy zažila, neuchádza pozornosti tamojšieho BB FM rádia. Od 24. do 30. júla sa mesto pod Urpínom zmení na centrum športového diania nielen na Slovensku, ale aj v Európe, vďaka Európskemu olympijskému festivalu mládeže. Na multišportovom podujatí sa zúčastní približne 6000 športovcov, akreditovaných osôb a ďalšie tisíce návštevníkov. Vďaka BB FM rádiu môžete byť aj vy v centre diania.

Od nedele, 24. júla BB FM rádio naplno potvrdí svoj claim „naše bystrické“ a bude prinášať pre svojich poslucháčov pravidelný spravodajský servis súvisiaci s podujatím EYOF 2022. Športový redaktor rádia, Radoslav Blaško, bude od rána do večera sledovať dianie na jednotlivých športoviskách, ako aj v samotných uliciach mesta.

„Chýbať nebudú tipy pre verejnosť na najlákavejšie športové zápolenia či sprievodné programy. Zaujímať nás budú aj výsledky slovenských športovcov. Náš športový redaktor Radoslav Blaško bude vstupovať do vysielania rádia vždy aktuálne hneď niekoľkokrát počas dňa,“ približuje Filip Roháček, programový riaditeľ BB FM rádia.

Tak ako BB FM rádio sprevádzalo svojich poslucháčov mesiacmi príprav, ktoré so sebou niesli množstvo opráv miestnych komunikácií, tak bude spravodajský tím rádia informovať vodičov na cestách aktuálne aj o uzávierkach a obmedzeniach, ktoré si vyžiada organizácia niektorých športových disciplín v uliciach Banskej Bystrice.

Byť verný frekvencii 94,7 MHz sa aj v týchto dňoch preto oplatí. Okrem komplexného EYOF servisu sa môžete v BB FM rádiu tešiť na obľúbenú rannú show, popoludňajšie vysielanie plné zaujímavostí a k tomu na skvelú hudbu, ktorá vás dobre naladí a spríjemní čakanie napríklad aj v nejakej tej kolóne.

A na čo všetko EYOF v Banskej Bystrici láka? O tom sa s Radom Blaškom rozprávala v piatkovom Popoludní s BB FM Karolína Piliarová.

Záznam z rozhovoru si môžete vypočuť v našom archíve:

Popoludnie s BB FM nájdete aj na podcastových službách - Spotify | Apple Podcasts | Google Podcasts | RSS

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.