BB FM rádio | 94.7 Banská Bystrica - V Sásovej budú v sobotu pomáhať športovci: O Benefičnom hokejbalovom zápase pre Svetielko nádeje porozprával Marian Lunter

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

BB FM rádio Hudobný blok | 19:00 - 23:59

V Sásovej budú v sobotu pomáhať športovci: O Benefičnom hokejbalovom zápase pre Svetielko nádeje porozprával Marian Lunter

Uverejnené júl 20, 2022

Už túto sobotu (23. júla) sa bude v meste pod Uprínom nielen športovať, ale aj pomáhať dobrej veci. Viac o Benefičnom hokejbalovom zápase pre neziskovú organizáciu Svetielko nádeje prišiel do štúdia BB FM rádia porozprávať Marián Lunter.

Nejde pritom o prvý ročník tohto podujatia a opäť to nebude len o hokejbale. Návštevníci hokejbalového ihriska v Sásovej na Rudohorskej sa môžu tešiť aj na bohatý sprievodný program najmä pre deti, ktorý vyvrcholí návštevou hlavnej hviezdy zo Spievankova – Zahrajka!

Samotný charitatívny zápas prebehne medzi Lunter teamom a výberom banskobystrických hokejbalistov. Akciu podporia aj ďalšie hviezdy športu. Viac prezradil v rozhovore Karolíne Piliarovej jej nedávny hosť v Popoludní s BB FM – Marián Lunter.

Záznam z rozhovoru si môžete vypočuť v našom archíve:

Popoludnie s BB FM nájdete aj na podcastových službách - Spotify | Apple Podcasts | Google Podcasts | RSS

 

BB FM rádio 94.7 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.