BB FM rádio | 94.7 | 100.3 | Banská Bystrica - Skvelý nápad na pomoc druhým vznikol pri vynášaní smetí

Práve hráme

Momentálne nehráme žiadnu skladbuBB FM - naše bystrické

Avatar

On Air

BB FM rádio Hudobný blok | 00:00 - 06:00

Skvelý nápad na pomoc druhým vznikol pri vynášaní smetí

Uverejnené máj 24, 2021

Nové knižky v odpadkovom kontajneri? Tak to nie. Jozef Hucman spojil užitočné s užitočným, keď so svojou myšlienkou “Banská Bystrica bez predsudkov” oslovil Spoločnosť na pomoc osobám s autizmom (SPOSA).

Namiesto toho, aby knižky končili v kontajneroch, sa rozhodli zorganizovať knižný jarmok, ktorý sa uskutoční už 6. júna od 13-tej do 18-tej hodiny na Námestí SNP v Banskej Bystrici.

Nepotrebné knižky, ktoré máme vo svojich domácich knižniciach, môžeme odovzdať na niektorom zo zberných miest a tie budú následne predávané na knižnom jarmoku za symbolické sumy. Výťažok z podujatia poputuje do rúk SPOSA, ktorá ich investuje do pomoci a rozvoja osôb s autizmom, s ktorými dlhodobo pracuje. O ich činnosti nám povedala viac Mária Helexová.

Viac o tejto krásnej myšlienke sa dozviete v rozhovore s Radovanom Oravkinom.

BB FM 94.7 | 100.3 MHz

Moderné komerčné lokálne rádio zamerané spravodajským a publicistickým obsahom na mesto Banská Bystrica a blízke okolie. Ten dopĺňa hitová hudba od 80-tych rokov až po súčasnosť a vo vysielaní nechýba ani tvorba hudobníkov z regiónu a viaceré špecializované relácie.

Kontakt

Na Karlove 25
Banská Bystrica, 97401
Slovensko
0850 947 947
www.bbfm.sk

po celý deň s vami

  • Lokálne správy, dopravný servis, počasie, a informácie z Banskej Bystrice. K tomu skvelá hudba, ktorá vás naladí.